BİR BAŞARI HİKAYESİ …

BİR BAŞARI HİKAYESİ …

BİR BAŞARI HİKAYESİ …

ABONE OL
Mart 10, 2022 01:44
BİR BAŞARI HİKAYESİ …
1

BEĞENDİM

ABONE OL
  1. Trabzon’un önde gelen iş kadınlarından Sibel AYDIN ile yaptığımız röportajda iş hayatındaki başarısının sırlarını sorduk.

AYDIN; “Trabzon’da bir çok sektörde faaliyette bulunuyoruz her şeyden önce takım çalışması çok önemli başarının asıl sırrı budur.” Dedi.

Konaklar semtinde bulunan Konaklar semtinin ilk modern okey cafesi olan ZİNDAN CAFE & GAME HOME isimli işyerinizin konseptini  nerden esinlenerek dekore ettiniz ve bu kadar ilgi göreceği kararına nereden vardınız ?

AYDIN ; Konseptimizi amerikan hapishanelerinden esinlenerek ve kaliteli mimarlar ile birlikte çalışma yaparak özenle dekore ettik.Konaklar mahallesi bildiğiniz üzere üniversite çıkış kapısının yoğun olduğu bir bölgedir bende burada öğrencilerin aynı cafe konseptlerinden sıkıldığını ve modern bir oyun salonu olmadığı için öğrencilerin arayış içinde olduğunu farkettim hizmet amaçlı bu sektöre girdim.Gördüğümüz ilgi ise ilk başta beni de şaşırttı çünkü öğrenci ağırlıklı çalıştığımız halde Trabzon halkı da yoğun ilgi gösterdi ve devamında taklitlerimiz açıldı fakat kalitemizi yakalayamadılar.Aslında Trabzon’da bir ilki başardık ve bundan gurur duyuyorum.

Gayrimenkul yatırım ve ortaklık işini Trabzon’da ilk yapan kişilerden birisiniz çalışma şekliniz tam olarak nasıl işliyor ?

AYDIN ; “Gayrimenkul ortaklığından çok yatırım işiyle ilgileniyoruz diyebilirim yurt dışında çok daha moda olan bir iş olan eski yapıları alıp yeniden inşa edip hem tarih hemde kentsel dönüşüme katkı sağlamak amacıyla bu işe girdik profesyonel kadromuzla birlikte yakında mimarlık dekorasyon sektöründe de faaliyete geçeceğiz.”dedi.

Kendisine bize vermiş olduğu röportaj için teşekkür eder başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r