Doktordan genç kadına işkenceli intihar süsü: 2 saat dövdü, 5 yerinden bıçakladı..

Doktordan genç kadına işkenceli intihar süsü: 2 saat dövdü, 5 yerinden bıçakladı..

ABONE OL
Temmuz 27, 2022 21:19
Doktordan genç kadına işkenceli intihar süsü: 2 saat dövdü, 5 yerinden bıçakladı..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ’da doktor sevgilisinin evinde dehşeti yaşayan genç kadın 2 saat boyunca darp edildi, 5 yerinden bıçaklandı. Akciğeri söndüğü için makineye bağlı şekilde yaşayan kadının anlattıkları kan dondurdu. Sırtından bıçaklandıktan sonra sevgilisinin darp etmeye devam edip boğmaya çalıştığını belirten kadın “Beni darp ede ede yorulmuştu. Bir fırsatını bulup kaçtım, komşuya sığındım” dedi. Şüpheli doktor ise olayın ardından yakalandıktan sonra sevk edildiği mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Korkunç olay 23 Temmuz Cumartesi günü merkeze bağlı Yeni Mahalle’de yaşandı. Bir hastanede doktor olan S.B ile 25 yaşındaki sevgilisi Dilan Tali birlikte akşam yemeği yedi. Yemeğin ardından kimliğini ve cüzdanını almak için erkek arkadaşı S.B.’nin evine geçen genç kadın burada adeta dehşeti yaşadı.
Erkek arkadaşının yemekte çıkardığı kıskançlık tartışması evde şiddete dönüştü. S.B. önceki ilişkileri hakkında genç kadını sorgulamaya başladı. Ardından eline aldığı bıçağı koltuğa saplayarak genç kadını konuşması için tehdit etmeye başladı.
Bir anda sinirlenen S.B., genç kadına önce yumruk attı daha sonra ise elindeki bıçağı sırtına sapladı. Genç kadın 2 saat boyunca şiddet gördü, 5 yerinden bıçaklandı. S.B.’nin yorgun düşmesini fırsat bilen Tali, evden çıkarak komşulara sığındı.

Sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Yaralı genç kadın ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Sevgilisine dehşeti yaşatan doktor S.B. ise yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen S.B. mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.BIÇAĞI SIRTIMA SAPLADI”

Erkek arkadaşının özgüven problemi olduğunu ve yemekte de bu konu yüzünden tartıştıklarını belirten Tali, evde tartışmanın büyüdüğünü söyledi.Erkek arkadaşının eski hayatındaki insanlarla ilgili sorularına Tali’nin “Bu seni alakadar etmez cevabını vermesi üzerine S.B. sinirlenip genç kadını yumrukladıktan sonra sırtından bıçakladı.

Genç kadın korku dolu o anları şöyle anlattı:

“Bıçağı alıp sırtıma sapladı. Sapladığı bıçakta akciğer zarımı yırtmış ve ciğerim o esnada sönmüş. Nefes zorluğu çekmeye başladım. Beni darp etmeye devam etti ve boğmaya çalıştı.

Bıçaklanmasının ardından tekme atarak kendini savunmaya çalıştığını belirten Tali, S.B.’nin ayağıyla kendisini boğmaya çalıştığını, camdan aşağı atmakla tehdit ettiğini söyledi.

“İNTİHAR SÜSÜ VERECEKTİ”

“Aslında bana intihar süsü verecekti” diyen kadın S.B.’nin ayaklarına kapandığını söyledi. Bıçağı boğazına dayadığı sırada S.B’ye yalvardığını belirten Tali, “Bıçağı tutup saçımı kesti.” dedi.

S.B.’nin kendisini darp etmekten yorulduğu sırada fırsatını bulup kaçtığını ve komşuya sığındığını belirten Tali, “Durum ciddi. Akciğerim söndüğü için cihaza bağlıyım. Çok kötü ağrılarım var. Akciğerimle alakalı sönme tekrar devam ederse operasyonda geçirme durumum varmış.” dedi.

GÖZLERİNİ OYACAĞIM”

Vücudunda 5 bıçak darbesi olduğunu ve görme bozukluğu da yaşadığını aktaran Tali, “Şiddet esnasında gözüm kanadığında gözlerini oyacağım dedi. Seni bu evde sağ çıkarmayacağım dedi. Biraz daha şiddete maruz kalmış olsaydım yaşamıyor olurdum.” diye konuştu.

Adalete güvendiğini belirten genç kadın, tutuklanan S.B’nin meslekten men edilmesini istediğini söyledi.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r