DOLAR 32,3780 0.16%
EURO 34,4812 -0.63%
STERLIN 40,3389 -0.63%
ALTIN 2.449,76-0,45
BIST 9.814,190,59%
BITCOIN 2191919-3,40%
Trabzon
13°

PARÇALI BULUTLU


Warning: include(api/api_helper.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/memleket6699/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 2

Warning: include(api/api_helper.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/memleket6699/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'api/api_helper.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php73/root/usr/share/pear') in /home/memleket6699/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 2

Warning: include(../inc/NamazVakitleri.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/memleket6699/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 20

Warning: include(../inc/NamazVakitleri.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/memleket6699/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 20

Warning: include(): Failed opening '../inc/NamazVakitleri.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php73/root/usr/share/pear') in /home/memleket6699/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 20

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/memleket6699/public_html/wp-content/themes/haberadam/api/namaz_vakitleri.php on line 29
02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

KONTROLSÜZ İKTİDAR … BİTİK MUHALEFET…

KONTROLSÜZ İKTİDAR … BİTİK MUHALEFET…

Memleket Partisi Trabzon İl Başkanı Erkan ARMUTÇU ekonomi ve yerel yönetim eleştirdi.

ABONE OL
Mart 10, 2022 01:32
KONTROLSÜZ İKTİDAR … BİTİK MUHALEFET…
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Memleket Partisi Trabzon İl Başkanı Erkan ARMUTÇU Trabzon esnafı, yapılan zamlar ve kontrolsüz iktidar bitik muhalefet  hakkında açıklamalarda bulundu.

Son günlerde yapılan zamlar vatandaşın belini iyice bükmedi bu defa kırdı ülke bilerek uçuruma itildi.

Zamanında törenle daha iyi hizmet alacaksınız diyerek  özelleştirmenin önünü açanlar artık özelleştirilen şirketlerin önünü alamaz hale geldiler müdahale edemedikleri gibi başka gelir kaynağı kalmayan hükümet üstüne vergileri de arttırarak devlet yönetmeye çalışıyor.

Yanlış şehir ve AVM planlamasıyla önce  esnafı bitirdiniz !!!

Trabzon’da küçük esnafın düşmanı maalesef yine şehri yönetenler oldu bir zamanların İpekyolu sayılan Trabzon şehri artık tekelleştirilmiş ticaret baronlarının eline teslim edildi. Şehirdeki nüfus ve insan sirkülasyonu dikkate alınmadı.

•Bütün kanunların, kuralların işlediği yer yine vatandaş oldu Trabzon ‘ a ilk yapılan yanlış nüfusunun çok üzerinde kapasiteli Yabancı sermayeli büyük AVM ler oldu. Bunlara bir sınırlama getirebilirdi o dönemin belediye başkanı fakat meblağlar yüksek olunca yatırımcı adı altında bu avm lere  kural sınır koymadan ruhsat ve izin verildi.

Esnafın hakkını yedirmeyeceğiz!!!

Yetmedi cezayı temizlik çöp vergilerini yine küçük esnaf ödedi!!!

Yapılan adaletsiz bu ticari rekabet ortamında ezilen küçük esnaf yine ezilerek Belediyenin acımasız cezalarını yedi vergilerini ödedi. Avm ler bu sınıfta değildi çünkü onları kim denetleyecekti. Siz hiç AVM de gezen zabıta ekipleri gördünüz mü ? Göremezsiniz orası büyük yatırım giremezler!!!

Güçleri ancak seyyar satıcıya küçük esnafa yeter…

Hangi otobüs firmaları engel oldu da hâlâ bir demiryolu bile yok bu şehrin …

Firma ismi kullanmak istemiyorum fakat boydan boya sahil şeridi olmasına, uluslar arası otoyol olmasına rağmen, seçim kampanyalarında sıkça vaat edilen Karadeniz Demiryolu neden yapılmadı kimler tarafından ne karşılığında engellendi yapılamadı ?

Hepsi gün yüzüne çıkacak…

Makarna ve kömüre değdi mi ?

Seçim dönemleri makarna ve kömüre oy veren seçmenlere tek bir soru sormak istiyorum.

Gerçekten buna değdi mi ?

Yoksa bu insanlar sizin iyi niyetinizi mi kullandı bunu ayırt ettiğinizde doğruyu bulacağınızı umuyorum…

Ülke de bunca ekonomik kriz varken bunca insan anneler babalar geçim sıkıntısı yüzünden intihar ederken değdi mi ? Sizleri vicdanınızla baş başa bırakıyorum.

Aynı dönemde yönetici olan halktan oy toplamak için kandıran kesim bu yaşananlar bu insanların günahı sizlerinde boynunda olacaktır.

Asıl sorumlusu ise bitik muhalefettir !!!

Yaşanan bu kötü durumların asıl sorumluları ise koltuk sevdalı muhalefet partilerinin genel başkanlarındadır.

Ülkenin muhalefet partileri genel başkanları ne yaptı ?

– Sadece koltuklarını garantiye alıp oturup izlediler bunca şeyler olurken neredeydiniz sayın başkanlar bu millet vatanı satın diye mi ? Sizi meclise gönderdi .

Hadi bir seçim alamadınız ikinci seçimi de alamadınız neden makam sevdasına kapılıp bulunduğunuz partileri ve partilileri de bitirdiniz yada ne karşılığında sattınız ?

Sattıklarınız açıklarınızı kapatamayacak hale geldi millet uyandı bilginiz olsun…

Şimdi de PKK / FETÖ ile el ele muhalefet…

Ama yetmedi yetmeyecek her yolu deneyip tek yumruk olamayan muhalefet şimdilerde ise PKK ile FETÖ ile el ele yol almaya çalışıyor bir tane de mi adam gibi adam çıkmadı aranızdan “OLAMAZ” diyemedi. Olayın gerçeğini bakarsak neredeyse bir tane bile adam gibi adam bırakmadınız ya teşkilatta…

İktidar olabilmek için gözünüzü bunca şehidin kanına nasıl dikersiniz !!!
Gözünüz bu kadar mı döndü?

İstemediğiniz, beğenmediğiniz iktidardan ne farkınız kaldı?

Sizin yöneteceğinizi iddia ettiğiniz devletten kime ne hayır gelecek?

Bunun adı açık açık “VATANA İHANETTİR” !!!

Bugünün çıkarları için yarınlarımızı da satmayın…

Bugün ki siyasetten çıkarları için bu oyunların içinde bulunan iş adamları, bürokrasi liderleri ve  vatandaşlara ise bir çift sözüm var ;

“ Bugünün çıkarları için çocuklarımızın yarınlarını satmayın !!!“

bugün çıkar sağladığınız hiçbir şey yarın kimsenin hiçbir işine yaramayacak bu  sıkıntıyı gelecek nesil çok ağır ödeyecek

“çıkarlarınız için kendinize olan saygınızı yitirmeyin…”

Devlet yönetimi de izdivaç gibidir …

“Devlet yönetimi de izdivaç gibidir nasıl çocuğunuzu kardeşinizi evlendirirken ailesini soyunu sorup soruşturuyorsak, seçmek istediğiniz liderin de ailesini soyunu  geçmişini sorup soruşturmak en doğal hakkınızdır…”

Milyonluk villalar da yaşayan milyonluk araçlara binip miting alanlarında gösteri yapan, vatandaşı görünce ise 45 saniyelik FAKİR EDEBİYATI yapan sihirbaz liderden ise kaçınmak gerekir  onlar ancak sizlere sizi anlarmış gibi fakir edebiyatı yapar fakat sizi anlayamazlar…

Ne Cumhur, ne Millet Tek Yol MEMLEKET…

“Sayın  Genel Başkanımız Muharrem İNCE’nin de bir söyleşi de söylediği gibi ülkemizin kurtulmasının formülü “ Ne Cumhur, Ne Millet, Tek Yolumuz MEMLEKET “ diyerek bu kutlu yola çıktık.

Başaracağız, Geleceğimizi geri alacağız… “ dedi.

Memleket Partisi Trabzon İl Başkanı Erkan ARMUTÇU’ya son olarak neden Memleket Partisi, neden Muharrem İNCE diye sorduk ?

Sorumuzu cevaplayan Erkan ARMUTÇU şöyle konuştu;

” Öncelikle neden  sorusuna gelince bildiğiniz üzere bir kaç siyasi parti geçmişim olmuştu fakat ben siyaseti kişisel çıkarlarım olarak hiç görmedim ki diğer siyasi parti oluşumların tamamında Genel Başkanlarından başlar en alttaki üyeye kadar önce kişisel  çıkarlar sonra parti  menfaatleri sıralanır bu böyle uzar gider bu tarz oluşumlarda daha önce tecrübe kazana kadar bilmeden bulundum ama olan biteni görünce ilişiğimi kesip attım.

Normal hayatımda ticaretle uğraşıyorum fakat satmayacağım tek şey tereddütsüz VATANIM ve Kendime olan saygım olmuştur.

Memleket Partisi ve Muharrem İNCE’yi diğer siyasi partilerle kıyaslarken şunları da göz önüne alın !!!

” Genel Başkanımız Muharrem İNCE herkesin de bileceği üzere daima  bir siyasetçiden fazlası olmayı başaran nadir kişiliklerdendir.

1. Çocukluğu, gençliği, öğretmenlik ve siyaset hayatını göz önünde bulunduracak olursak Türkiye Cumhuriyeti’ de bunca yıl siyaset yapıp temiz kalabilmiş bir siyasi lider var.

2.Genel Başkanımızın partimize üyelik esnasında üyeliği kesinlikle kabul edilememesi konusunda bizlere bildirdiği tek şart “Mustafa Kemal ATATÜRK ile sorunu olanın Memleket Partisinde hiçbir şekilde işi yoktur.” bizler din, ırk, cinsiyet sosyal kişiliğini her ne olursa olsun bu ülkenin insanlarına hizmet etmek için varolacağız.

3.Bizim Partimizde sözde değil özde demokrasi ve adalet vardır araştırmak isteyenlerin resmî parti sayfasından göz atmalarını öneririm.

4. Genel başkanımızı biz seçeriz sözde değil özde tüm üyelerle seçeriz delege oyunu bizde yoktur.

5. Memleket Partisi ‘ nin arkasında bazıları gibi Dış güç , iş adamı , cemaatler yoktur .

Sizlere bunları anlatmaya  devam etmek istesem zamanımız yetmez ben Genel Başkanımın toplatılar için koştururken yorgun gözlerinde UMUT gördüm işte bu yüzden Memleket Partisi, İşte bu sebepten Muharrem İNCE herkes görüşünde özgürdür ben her türlü görüşteki insana saygı duyarım ama sadece araştırıp okuyup karar verip yargılasınlar diyorum “ dedi.

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r