MEMLEKET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI ; “UTANMIYORLAR!!! “

MEMLEKET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI ; “UTANMIYORLAR!!! “

ABONE OL
Mart 10, 2022 01:37
MEMLEKET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI ; “UTANMIYORLAR!!! “
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Memleket Partisi Rize İl Başkanı Muhittin BAYRAK Rize ilinde yaşanan particilik adı altında yapılan haksızlıklar hakkında konuştu.

Bayrak sosyal medya hesabında şöyle dedi.

UTANMIYORLAR, YÜZLERİ KIZARMIYOR, VİCDANLARI SIZLAMIYOR !
Yurt genelinde kanlı çıban kanamaya devam ediyor..

Sevgili yurttaşlar sevgili Rizeli hemşerilerim; kuracağım cümleler eminimki adaletli her bireyi etkileyecek belkide aynaya bakarak,öz-eleştiri yapacaktır.

Bahsedeceğim genel sorundur; lakin il başkanı olarak sorumlu olduğum şehir Rize için kezza etrafımda gelişen birebir tanık olup “artık yeter” demek istediğim sadece kendine ve etrafına müslüman olan akp yerel yönetimleri ve bağlı olduğu siyasi kadrolarıdır.

Sormak istiyorum Allah aşkına siz sizden olmayanın siz gibi düşünmeyenin,size oy vermeyip yalakalık yapmayanın iş alması bir kuruma yerleşmesi neden mümkün olamıyor..sizden olmayan sizin gibi düşünmeyen bu devlete vergi vermiyor mu ?

Sevgili yurttaşlar izninizle konuyu genelden Rize’ye ,Rize’den ilçem olan güneysuya taşımak istiyorum
Sn cumhurbaşkanının köyü olan merkez mahallesinde iş alamayan varmı ? Güneysuda akp li olup boşta kalan varmı ?

Utanmıyorsunuz ! Yüzünüz kızarmıyor ! Cuma namazını kılmak için birbiriyle yarışıyorsunuz !

Ciddi utanmıyorsunuz ! resmi araçla alkollü dolaşmaktan,sınavsız,liyakatsız kendi kadrolarınızı yerleştirmekten,dayı oğlu,amca oğluna müdürlük vermekten utanmıyorsunuz !

Sevgili yurttaşlar ,Sevgili hemşerilerim yerleşen iş alan insanlarda bizim,yerleşemeyen ihtiyacı olup elinden tutulmayan,sahip çıkılmayan insanlarda bizim arkadaşımız,kardeşimiz lakin sorun şu yahu yeter bir de sizden olmayan fakat cidden işe ihtiyacı olan bir vatandaşa bir ablaya bir kardeşe hayırlı rüya görün belki vicdanınız bir solukta olsa nefes alır.

UTANMIYORSUNUZ YÜZLERINİZ KIZARMIYOR, VICDANLARINIZ SIZLAMIYOR !

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r