MEMLEKET PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ERKAN ARMUTCI

MEMLEKET PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ERKAN ARMUTCI

ABONE OL
Nisan 25, 2023 16:59
MEMLEKET PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ERKAN ARMUTCI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memleket Partisi Trabzon Millet Vekili Adayımız Erkan Armutçu  ramazanın son haftasından beri Uyumadan koşup çalışacağız” mesajı vermişdi Erkan Armutcı sölediğini yaptı.  Memleket Partisiyle  her alanda örgütlenmiş, çalışma disiplini oturmuş bir parti ile çalışmak bize büyük onur veriyor ifadesini kullandı..Çalışmalarına son gaz ara vermeden  çalışan Erkan Armutcu  esnaf ziyaretlerinde ve bir çok  yerleri ziyaret edip konuşma yaptı.

Milletvekili Adayı Erkan Armutçu:

Ziyaretlerde bir çok esnafla halka konuşma yapan Armutcı  gördükleri ilgi ve alakadan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Biz de bu yoldaki sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Tarihi bu şekilde yazmış olacağız. Bu sorumluluk çocuklarımıza, geleceğimize yönelik bir sorumluluktur diye konuşdu.

Millet İttifakı olarak çok büyük dayanışma içindeyiz” ifadesini kullanan Armutcı  “Bizi hedefe kilitleyen birbirimizle çalışma azmimizi tetikleyen tek şey; bu ülkeyi cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi denilen, hiçbir ülkede olmayan, anayasal düzleme baktığımızda şu anki sistemden ülkeyi kurtarma inancıdır. Devletin  tüm kuruluşlarını eski hale getirmek, hatta eskisinden daha güçlü hale getirmek için yollardayız” diye konuştu.

HAKKIMIZI YEDİRMİCEZ:

Ülkenin geldiği durum ortada. Artık bu ülkenin vatandaşı nefes alamıyor. Liyakatsiz bir düzen içerisinde çok büyük fedakarlıkla okula yolladığı evlatlarını işe sokamıyor. Özgürce düşünemiyor. Bırakın yazıp çizmeyi, düşünmekten korkak hale geldik. Bu kirli düzeni biz ortadan kaldıracağız. Bunu başkası yapmayacak. Bunu gönül gönüle vermiş, aynı hedefe kilitlenmiş biz insanlar yapacağız. Bunu da çok çalışarak yapacağız. Uyumadan yemeden içmeden çalışarak yapacağız ve eminim 15 Mayıs’ta kazanacağız. Biz 14 Mayıs gecesi sabaha kadar yine çalışacağız. .. Çalışarak elde ettiğimiz başarıları harflerin değiştirilmesi suretiyle birilerine yedirmeyeceğiz diyen Erkan Armutcı..

Amacımız çalmak değil, yakınlarımızı kayırmak değil, cebimize para indirmek değil, ihale kovalamak değil, başka yerlerden vatandaşımız akşam yatağına aç girerken yakınlarımızı farklı farklı yerlerden 8-10 makama birden yerleştirmek değil! Bizim hedefimiz adil düzen oluşturup herkesin insanca yaşayabileceği bir gelirinin olmasını sağlamak. Kadınlarımızın eşit olarak toplumun her yerinde yer alabileceği bir düzen kurmak. Çocuklarımızı istismar edilmeden korumak” dedi.

Erkan Armutçu ilçe çevresinde esnaf  ve halkla Millet İttifakı temsilcilerine gösterilen ilgi alaka karşısında beraberindekilerle birlik ziyaretinden son derece memnun olduklarını ve çok güzel karşılandıklarını söledi …

15 Mayıs’ta Türkiye’nin hep birlikte bayram yapacağını söyleyen Erkan Armutcu Kutlamayı yine Millet İttifakımızın tüm birleşenleri ile yapacağız. Bu ittifak çok büyük fedakarlıklarla oluştu. Türkiye’nin her bölgesinde seçim çalışması yapan arkadaşlarımızın söylediklerine göre Trabzon’da birlik beraberlik içerisinde Millet İttifakının birlikte çalıştığı bir başka yer de yok diye ifadeler kullandı..

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r