Muharrem İnce’den Süleyman Soylu’ya Kınama …

Muharrem İnce’den Süleyman Soylu’ya Kınama …

Muharrem İNCE’den Soylu’ya kınama.

ABONE OL
Mayıs 7, 2022 09:09
Muharrem İnce’den Süleyman Soylu’ya Kınama …
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İNCE’den Süleyman Soylu’ya kınama geldi…

Son günlerde gündeme oturan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki gerilim tavan yaptı.Bir televizyon programına katılan Soylu, Özdağ için “Adam yerine koymam, kabul etmem. İnsan yerine koymam. Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur. Operasyon çocuğudur. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir. Haysiyetsiz adam” ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu’nun canlı yayında söylemiş olduğu “Ben bu adamı adam yerine ve insan yerine koymam. İtibarımızı onun itibarıyla bir araya getirir miyiz? Haysiyetsiz adam. Bu adam hayvandan aşağı bir adamdır. Adam yerine koymam. Kendisi adam yerine girmeye çalışıyor. Soros çocuğudur ve operasyon çocuğudur. Bu kadar açık. İstihbarat elemanı olduğu apaçık bellidir” şeklindeki konuşmalarına cevaben Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İNCE Twitter hesabından şu twitini yayınladı.

“ Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’a katıldığım, katılmadığım bir çok konu var.Aynı görüşte olmamak siyasi nezaketsizliğe bahane olamaz.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Sn.Özdağ’a yönelik seviyesiz, siyasetin nezaketini yok eden, bir bakana yakışmayan sözlerini kınıyorum.” şeklinde konuştu.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r