Özkan ERCAN ; İYİ PARTİ GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ İYİ DEĞİL!!!

Özkan ERCAN ; İYİ PARTİ GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ İYİ DEĞİL!!!

İyi partiden gelen istifa haberleri

ABONE OL
Mart 13, 2022 23:24
Özkan ERCAN ; İYİ PARTİ GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ İYİ DEĞİL!!!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ PARTİDEN İSTİFA ŞOKU !!!

Mustafa Sarıgül’ün kurduğu Türkiye Değişim Partisi’nin kurucularından ve Genel Başkan Yardımcısı, iş insanı Özkan ERCAN, törenle İYİ Parti’ye katılmıştı. Özkan ERCAN , İYİ Parti’de de aradığını bulamadı ve istifa etti.

Türkiye Değişim Partisi eski Genel Başkan Yardımcısı ve iş insanı  Özkan ERCAN , büyük umutlarla geçtiği İYİ Parti’de aradığını bulamadı ve istifa etti. Özkan ERCAN’ın kamuoyu ile paylaştığı istifa açıklaması şöyle:

“23.02.2022 tarihi itibarı ile İYİ PARTİ üyeliğimden istifa etmiş bulunmaktayım. Haziran 2021 tarihinde Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcılığından istifa ederek TBBM’de yapılan törenle İYİ Partiye katıldım. Katılma sebebim İyi Parti’nin Merkez Sahadaki boşluğu dolduracak parti olduğuna ve bu yönde politikalar izleyeceğine olan inancımdı. Ancak, geçen bu süre zarfında gördüğüm ve şahit olduğum birçok olay benim bu kararı almama sebep oldu. Bugün kamuoyunda gözüken İyi Parti imajıyla Genel Merkez politikasındaki İyi Parti tamamen zıt durumdadır. Daha iktidar olmadan vatandaşı muhatap almayan, telefonlara çıkmayan, insanlara vaatler vererek daha sonra görüşmeyi bile kabul etmeyen bir parti üst yönetimi ve bundan haberdar olup kılını kıpırdatmayan bir genel başkan durumu söz konusu olmaktadır. Unutulmamalı ki siyasetin merkezi insandır. Daha iktidar olmadan kendi partililerine bu tarzda davranış sergileyen bir kurum sonra ne yapar düşünemiyorum. Bu ve birçok sebeple istifa etmiş bulunmaktayım.”

Siyasete devam edip etmeme konusunda ki sorumuzu da yanıtlayan Özkan Ercan ;

“Tövbe ettim. Partilerin içi başka dışı başka. Bizim siyaset anlayışımız 25 yıl  önce  Anavatan Partisi ile bitti, artık siyasilerin yanında bile geçmeyeceğim” ifadesini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r