SAMSUN’DA CANİK BELEDİYESİ’NDE İŞÇİ MAAŞLARI YAPILAN ZAM İLE 8 BİN 200 TL OLDU..

SAMSUN’DA CANİK BELEDİYESİ’NDE İŞÇİ MAAŞLARI YAPILAN ZAM İLE 8 BİN 200 TL OLDU..

ABONE OL
Ekim 16, 2022 19:28
SAMSUN’DA CANİK BELEDİYESİ’NDE İŞÇİ MAAŞLARI YAPILAN ZAM İLE 8 BİN 200 TL OLDU..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samsun’da Canik Belediyesi işçi maaşlarına yaptığı ek zam ile yüzleri güldürdü. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediyede en düşük işçi maaşının 8 bin 200 TL olduğunu açıkladı.

Samsun’da Canik Belediyesi’nde çalışan işçilerin maaşları yapılan zam ile 8 bin 200 TL oldu.
Samsun’da Canik Belediyesi ve Hizmet-İş Sendikası arasında işçi maaşlarına zam yapılması ile ilgili ek protokol imzalandı.
Başkan Sandıkçı Müjdeyi AçıkladıCanik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, belediye bünyesinde görev işçiler ile yemek programında bir araya geldi. Program kapsamında belediye işçilerine zam müjdesini açıklayan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Belediyemizde çalışan her bir personelimizin ekonomik refahı bizler için çok önemli. Onlar Canik’imiz için daha gece gündüz demeden çalışıyorlar.  Personelimiz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Maaş zammı ile ilgili Hizmet-İş Sendikası ile gerçekleştirdiğimiz yoğun görüşmelere neticesinde belediyemizde en düşük işçi maaşı 8 bin 200 TL oldu. Tüm mesai arkadaşlarıma hayırlı olsun dedi.Yoğun bir şekilde mesai harcadıkCanik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya işçi haklarına verdiği önemden dolayı teşekkür eden Hak-İş Konfederasyonu Samsun İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, “İşçilerimize verilecek zam konusunda yoğun bir şekilde mesai harcadık. İmzaladığımız ek protokolün hazırlanış süreci içerisinde bizlere yardımcı olan, işçi haklarına her zaman verdiği önem ve destek dolayı Başkanımız Sayın İbrahim Sandıkçı’ya çok teşekkür ederim ifadelerini kullandı.Büyük Coşkuyla KarşılandıCanik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın zam müjdesi belediye personelleri tarafından alkışlar eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Belediye personelleri her zaman kendilerine verdiği desteklerden ve zam müjdesinden dolayı Başkan İbrahim Sandıkçı’ya teşekkür etti.
Canik Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Hak-İş Konfederasyonu Samsun İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, sendika temsilcileri ve belediye personelleri katıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r