Trabzon Vakfıkebir’de vatandaşlar isyan etti!

Trabzon Vakfıkebir’de vatandaşlar isyan etti!

ABONE OL
Ekim 3, 2022 15:43
Trabzon Vakfıkebir’de vatandaşlar isyan etti!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Trabzon Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde doktor sıkıntısı yaşandığı iddia edildi. Vakfıkebirli vatandaşlar Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde doktor olmadığı söyleyerek “Vakfıkebir Devlet Hastane’miz var ama doktor yok. Kim bu sorunu çözecek, randevuya hayır, sağlıkta şiddete hayır, Vakfıkebir Devlet Hastane’mize doktor istiyoruz.” dediler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen vatandaşlar, ”Vakfıkebir Devlet Hastane’mizde doktor yokluğu var. Bu nedenden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza sesleniyoruz. Çok mağdur durumdayız. Perişan haldeyiz. Uzun bir süredir hastanemizde, servislerimizde doktor yok. Bölge hastanemiz uzun zamandır heyet raporu veremiyor. Bu nedenden dolayı buradaki hastalarımız Trabzon merkeze gidip geliyorlar.” ifadelerini kullandılar.

“İnsan sağlığı ile oyun oynanmaz”

Vakfıkebirli vatandaşlar son olarak şu sözleri kullandılar: “Vakfıkebir Devlet Hastane’miz bölge hastanesi sıfatını taşıyor. Vakfıkebir, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Şalpazarı, Tonya ilçelerimizin haricinde Giresun’un Eynesil, Görele ve Tirebolu ilçelerine de hizmet veriyor. Yöremize hizmet veren hastanemize tam donanımlı kardiyoloji servisi istiyoruz. İnsan sağlığı ile oyun oynanmaz. İnsan sağlığı bu kadar ucuz mu? Cildiyecimiz, kardiyolojimiz ,nörolojimiz yok. Vakfıkebir Devlet Hastane’miz adeta sağlık ocağına dönüşmüş vaziyette yer alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r