Trabzon’da belediye personeline yaklaşık 18 bin lira daha maaş promosyonu verilecek..

Trabzon’da belediye personeline yaklaşık 18 bin lira daha maaş promosyonu verilecek..

ABONE OL
Ekim 28, 2022 15:25
Trabzon’da belediye personeline yaklaşık 18 bin lira daha maaş promosyonu verilecek..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’de promosyon ödemeleri İstanbul’un açıklamasının ardından Ankara ve sırasıyla Trabzon’da da netleşti. Bu doğrultuda büyükşehir belediye personellerine 18 bin TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacak..

Belediye promosyonlarında yeni rekor! O çalışan personellere 18 bin TL promosyon verilecek – Türkiye’de promosyon ödemeleri İstanbul’un açıklamasının ardından Ankara ve sırasıyla Trabzon’da da netleşti. Bu doğrultuda büyükşehir belediye personellerine 18 bin TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi’nden gelen açıklamalara göre, yıl içerisinde Vakıfbank ile imzalanan promosyon sözleşmesinden sonlandırılarak yeni anlaşmanın gündeme geldiği açıklandı.

Açıklama da yapılan değerlendirmeler doğrultusunda Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ücret kanadında yaşanan artışlar sonrasında personelin Vakıfbank’tan aldığı promosyonun artırılması için çalışmaların tamamlandığı açıklandı.

Başkan Murat Zorluoğlu yaptığı açıklamada bankada 36 aylık yeni sözleşmenin yapılacağına dair detayların altını çizerek, “Bunun karşılığında önceden ödenen kişi başı 8 bin 300 liraya ilave olarak kasım ayı içerisinde personel başına 17-18 bin lira aralığında ödeme yapılacak. Desteklerinden dolayı Vakıfbank Genel Müdürümüz ve hemşehrimiz Abdi Serdar Üstünsalih’e ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Özveriyle ve gayretle çalışan personelimize hayırlı olsun.” değerlendirmesinde bulundu.

Promosyonda belediye, memur ve emeklilerin her geçen gün gelişmeleri takip ettiği maaş ödemelerine ilişkin detaylar her zaman olduğu gibi Kamu Gündemi adresinde yer almaya devam edecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r