Trabzon’da yeşil ışıklarda şampiyonluk kupası!

Trabzon’da yeşil ışıklarda şampiyonluk kupası!

ABONE OL
Şubat 21, 2022 17:03
Trabzon’da yeşil ışıklarda şampiyonluk kupası!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Spor Toto Süper Lig’de 26 haftanın ardından 63 puanla liderliğini sürdüren Trabzonspor’a katkı sağlamayı amaçlayan Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Faroz Mahallesi’ndeki kırmızı ışıklarda farklı bir uygulamaya imza attı.

TRAFİK IŞIKLARINA ŞAMPİYONLUK KUPASI EKLENDİ
Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu güzergahta yer alan kırmızı ve sarı ışıklara “o sene, bu sene” yazısı yapıştıran ekipler, yeşil ışığa ise şampiyonluk kupasının çıkartmasını ekledi.Bizim mahalle bekliyor, bizim sokaklar, bizim uşaklar…

O SENE BU SENE

O SENE BU SENE OLACAK’

Yeşil ışık yandığı zaman kupa beliriyor ve futbolseverler bu konudan memnun. ‘O sene bu sene ‘ yazılı trafik ışıklarını beğendiğini söyleyen mahalle sakinlerinden Murat Kamiloğlu, ‘Bu sene Trabzonspor’un senesi. İnşallah şampiyon olacağız. O sene bu sene olacak. Çok güzel olmuş. İnşallah şehrin her yerini bayraklarla süslerler. Trafik ışığı Trabzonspor’un başarının neler yapabileceğinin göstergesi’ dedi.

‘KUPA İLK FAROZ’DA GÖRÜNDÜ’

Faroz mahallesi eski muhtarı Filiz Hardaloğlu, ‘Lambalar çok güzel oldu. Belediyeye de teşekkür ediyoruz. Yaya geçitlerine de konulursa daha çok memnun oluruz. Kupa ilk Faroz’da göründü. Her yerde olmasını istiyorum’ diye konuştu.

‘YABANCILAR İÇİN DAHA ÖNEMLİ’

Şampiyonluğu yeni nesille birlikte kutlayacaklarını söyleyen Erol Özçilingir de, ‘Trafikte elbette dikkat çekiyor. Dışarıdan gelen yabancılar için daha önemli. Dışarıdan gelenler Trabzonspor hayranlığını burada görür’ dedi.

‘TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE OLSUN’

Araç sürücülerinden Sdem Demirci , ışıkları beğendiğini söyleyerek ‘Bence çok güzel olmuş. Bu sene ortalık patlayacak, öyle görünüyor’ diye konuştu.

Trafik ışıklarını beğendiğini söyleyen araç sürücüsü Gülsüm Öztürk de, ‘Trabzonspor’un hasret olduğu bir şampiyonluğu belli ediyor. O sene bu sene’ ifadelerini kullandı.

Sürücülerden Kadir Sivri de, uygulamayı beğendiğini belirterek ’10 numara oldu biz de bunu bekliyorduk. Daha fazla olsun, Türkiye’nin her yerinde olsun’ dedi

BİRKAÇ IŞIKTA BAŞLADI

İlk etapta Faroz civarında birkaç ışıkta düzenleme gerçekleşirken Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

COŞKUYU TRABZON’UN HER KÖŞESİNDE GÖRMEK MÜMKÜN

Zorluoğlu, “Şehrimiz uzunca bir sene sonra şampiyonluğa yeniden hazırlanıyor. Bu coşkuyu her köşesinde, her sokağında, her caddesinde görmek mümkün Trabzon’un. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi bu şampiyonluğu en iyi şekilde, barış ve huzur içerisinde ama çok coşkulu kutlamak üzere gereken hazırlıklara başladık. Bir taraftan bayraklarımızın siparişini verdik, önümüzdeki haftalarda gelecekler. Bir taraftan çeşitli ışıklandırma, süslemelere hazırlanıyoruz” dedi.

YARINDAN SONRA TÜM IŞIKLARDA

Zorluoğlu, “Bir taraftan da dün biraz biraz ortaya çıkan ama yarından sonra bütün ışıklarda uygulamasını göreceğiz trafik lambalarındaki o sene bu sene ve kupa görseli çok ilgi çekti. Şehrimizde bütün ışıklarımızı ona çevireceğiz ve son maçımıza kadar böyle devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r