Yer Adana: Kasiyer, bıçaklı soyguncuyu satırla engelledi..

Yer Adana: Kasiyer, bıçaklı soyguncuyu satırla engelledi..

ABONE OL
Mayıs 18, 2022 22:45
Yer Adana: Kasiyer, bıçaklı soyguncuyu satırla engelledi..
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adana’da bir markette çalışan kasiyer, çikolata alma bahanesiyle gelip kendisine ekmek bıçağı çekerek kasayı açmasını isteyen şüpheliyi satırla savuşturdu. Paniğe kapılıp kaçan kişi olayın ardından yakalandı.

Adana’nın Seyhan ilçesindeki bir kasiyer, bıçaklı soyguncuyu satırla engelledi.

Olay, 13 Mayıs günü saat 20.30 sıralarında Gürselpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Yüzünde cerrahi maske bulunan Muhammet Ali Aydemir, girdiği zincir marketin şubesinde, raftan çikolata alıp kasaya geldi.

Aydemir, çikolatanın parasını ödediği sırada kasanın yanındaki satırlardan birini alıp fiyatını sordu. Kasiyer Abdullah Keleş ise fiyatı söyleyip, para saymaya başladı.

Bu sırada şüpheli satır ve cebinden çıkarttığı bıçağı Keleş’e doğrultup, “Kasadan çekil, yoksa seni öldürürüm” dedi. Paniğe kapılan Keleş, kasayı açıp şüpheliden uzaklaştı.

KASİYER DE SATIR ALIP SAVURDU

Aydemir’in kasadaki paraları aldığı sırada bir anlık dalgınlığından faydalanan Keleş, satırlardan birini alıp şüpheliye savurdu. Bu kez şüpheli paniğe kapılarak kasadaki 100 TL’yi alıp, koşarak marketten çıkıp kaçtı. Keleş şüpheliyi bir süre takip etti.

Ancak Aydemir sokak arasına girip gözden kaybolduSOKAKTA YAKALANDI

Abdullah Keleş’in ihbarı üzerine olay yerine gelen Gasp Büro Amirliği ekipleri, Aydemir’i sokakta yürürken yakaladı. Sorgulanmak üzere emniyete götürülen Muhammet Ali Aydemir ifadesinde, “Paraya ihtiyacım olduğu için böyle bir yola başvurdum. Kasiyer satırı savurunca kaçtım” dedi..

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r